Reklamacje

Płatności i przesyłka

Kontakt

Regulamin

Polityka Prywatności

Witaj,

 

Cieszymy się, że chcesz poznać nas lepiej :)

 

HappyWall to polska manufaktura specjalizującą się w unikalnych dekoracjach wnętrz. Nasza marka powstała z potrzeby kreatywnego tworzenia i z miłości do rzeczy pięknych i funkcjonalnych.

 

Inspiracją do robienia drewnianych dekoracji byli mały Julek i Oliwier. Pierwsze projekty Taty i Cioci znalazły się właśnie w ich pokoju. Jesteśmy podekscytowani, że możemy teraz wysyłać drewniane koale, misie, rakiety, roboty i wiele innych, również do Waszych domów. Mamy nadzieję, że ich towarzystwo będzie Wam sprawiało radość a wnętrzom Waszych pokoi doda ciepła i uroku.

Nie poprzestajemy jednak na dekoracjach do pokoi dziecięcych wkrótce na stronie znajdą się nowe produkty, które pomogą dodać całemu Waszemu mieszkaniu wyjątkowości.

 

Nasze dekoracje robione są z litego drewna oraz materiałów najwyższej jakości, charakteryzują się minimalistycznym wyglądem oraz elegancją.

 

Każdy produkt tworzymy na zamówienie a wszystkie etapy jego wykonania, od projektowania, obróbki drewna, szlifowania i malowania realizujemy w naszym warsztacie (najczęściej przy dźwiękach muzyki filmowej:) Pracujemy z dbałością o szczegóły po to by za każdym razem stworzyć coś jedynego w swoim rodzaju.

 

Zapraszamy Cię Drogi Gościu do rozejrzenia się tutaj i śledzenia naszych profili w social mediach, gdzie będziemy informować o nowościach w naszym sklepie oraz pokazywać zza kulis pracę w naszej pracowni.

 

Jesteśmy również otwarci na współpracę jeżeli chciałbyś z naszą pomocą zrealizować swój pomysł na drewnianą dekorację.

 

Rozwesel swoją ścianę z HappyWall ;-)

 

O nas

+48 789 456 123          90

26-30.00 zł /szt

Dostawa